The Baltic Fruit Company
Vaisiai ir daržovės: šviežia, patogu, inovatyvu

Švieži vaisiai ir daržovės didmeninėmis kainomis

Jums reikalingą produkciją galime atvežti iš bet kurios pasaulio šalies. Ir ne per tarpininkus, o tiesiai iš augintojų. Tai daryti galime, nes vaisius ir daržoves tiekiame pakankamai dideliais kiekiais ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse.
Prekybininkams tai patogu, nes turime didelį asortimentą, galime pasiūlyti gerą kainą, o reikalingą produktų kiekį pristatyti greitai. Dirbame ne tik su didžiaisiais, bet ir mažesniais prekybos tinklais, taip pat ir su nedidelėmis parduotuvėmis.
 

Vaisių ir daržovių tiekimas maitinimo įstaigoms, parduotuvėms ir ofisams

Produkciją tiekiame maitinimo įstaigoms, viešbučiams. Taip pat Jūsų  patogumui reprezentatyviai atrodančius vaisius galime pristatyti tiesiai į Jūsų darbo vietą.
Gydytojai dietologai rekomenduoja nepamiršti reguliarių užkandžių, kuriems reiktų rinktis vaisius ir daržoves. Tai puikus greitai pasisavinamų ir energijos suteikiančių angliavandenių šaltinis.
Jei darbovietėje planuojate švęsti gimtadienį, vyksta svarbūs susitikimai ar tiesiog stinga darbingumo, rekomenduojame rinktis vaisius. Vaisių ir net daržovių rinkinius sudarysime ir apipavidalinsime pagal jūsų pageidavimus. 
 
Mums svarbu, kad Jus visuomet pasiektų aukščiausios kokybės ne tik mūsų kraštuose augantys, tačiau ir egzotiniai vaisiai, kuriuos pristatysime sutartu laiku ir ten, kur pageidaujate. 
 

Bananų nokinimas ir prekyba

Bananus, kaip ir visą mūsų tiekiamą produkciją, vežame tiesiai iš augintojų. Mūsų siūlomame asortimente – ne tik įprastiniai, bet ir ekologiški, mažieji bei rudieji bananai, kurių į Lietuvą kol kas neįveža jokia kita įmonė.
Atvežtus bananus nokiname savo nokinimo kamerose, kurių šiuo metu turime 70 ir tuo gerokai lenkiame savo artimiausius konkurentus ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse.
Vilniuje, Klaipėdoje, Rygoje esančiose kamerose galime nokinti apie 110 000 dėžių per savaitę. Didelę, aukšto lygio profesinę patirtį turintys darbuotojai, naujausi įrenginiai ir visiškai automatizuotas procesas leidžia nokinimo paslaugą atlikti itin kokybiškai.
Mūsų kokybiškai sunokintus bananus jau daugiau kaip 20 metų labai vertina ir Ukrainos.
Kadangi mūsų pristatomos produkcijos kiekiai yra didžiausi rinkoje, tai suteikia galimybę pasiūlyti ir bananų pakavimo paslaugą. Galime fasuoti sunokintų bananų kekes, pavienius bananus, pritaikyti pakuotės dizainą pagal individualius užsakovo poreikius ir jo firminį stilių. Visa tai galime atlikti per kliento pageidaujamą laiką.
 

Didelės vaisių ir daržovių pakavimo galimybės

„Augma“ – viena iš nedaugelio įmonių Rytų Europoje, galinti pakuoti vaisius ir daržoves naudodama „flow pack“ technologiją.
„Flow pack“ – srautinis pakavimo būdas „pagalvėlėmis“, su kuriuo kasdienybėje dažniausiai susiduriame patogiai ir paprastai išpakuodami šokoladą, ledus ar saldainius. Vis dažniau šis būdas naudojamas ir vaisiams bei daržovėms pakuoti, nes:
  • sandari pakuotė apsaugo nuo džiūvimo, išorinio kontakto, transportavimo metu galimų pažeidimų – tai padeda prailginti produkto tinkamumo vartojimui trukmę;
  • supakuota produkcija tampa higieniška, nes pakuotė apsaugo prekes parduotuvės lentynose, kai pirkėjai jas rinkdamiesi ima į rankas norėdami apžiūrėti;
  • pakuotė suteikia prekei absoliutų pranašumą – lentynoje ji išsiskiria spalvingumu, ryškumu, originalumu ir padeda stiprinti prekės ženklo įvaizdį.

Individualizuoti vaisių ir daržovių rinkiniai

Kiekvienas produktas gali turėti originalią, išskirtinę ir tik jam pritaikytą dovaninę išvaizdą. Tai, kas neįveikiama pakavimo mašinoms lengvai padaroma mūsų darbuotojų. Pakuojame viską pradedant prieskoninėmis žolelėmis, vienetiniais vaisiais ar daržovėmis ir baigiant įvairiais jų rinkiniais ar deriniais. Pagal poreikius galime pasiūlyti ir dalinį pakavimą rankomis, kai tinkamai pakuotės išvaizdai tereikia vieno prisilietimo.
Pakuoti galime į užsakovo mums pristatytas pakuotes ar priemones arba kuruoti pakuočių kūrimo procesą nuo idėjų iki pagaminimo.